III Polonijny Dzień Dwujęzyczności – Chicago

Ciąg dalszy świętowania III Polonijnego Dnia Dwujęzyczności połączonego z Dniem Edukacji Narodowej miał miejsce 21 października w drugiej lokalizacji Polskiej Szkoły im. A. Mickiewicza w Chicago. Wspólnie z rodzicami mieliśmy okazję obejrzeć piękne prace i wystawy naszych uczniów, oglądnąć film o symbolach narodowych naszej Ojczyzny, a także pośpiewać polskie piosenki. W drugiej części uroczystości wysłuchaliśmy programu artystycznego przygotowanego przez reprezentantów z każdej klasy z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Całość zakończył taniec ludowy w wykonaniu naszych utalentowanych tancerzy z zespołu “Heca” pod kierownictwem p. Agaty Mścisz. Dziękuję wszystkim za ogromne zaangażowanie i wspaniałą atmosferę!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *