Konkurs „Młode Talenty”

10 kwietnia 2016 w siedzibie Akademii Języka Polskiego i Kultury im. Św. Piotra Damiana w Bertlett odbył się III Międzyszkolny Konkurs „Młode Talenty”. W tym roku 43 uczniów z 15 polonijnych szkół pokazało prawdziwy wachlarz talentów. Uczestników i licznie przybyłych gości powitała dyr. Jolanta Harrison, dziękując wszystkim za obecność, wspieranie polonijnych uczniów i gratulując utalentowanych dzieci i uczniów. W jury zasiedli – dr Elżbieta Bagińska – Rydzak (śpiewaczka operowa i pianistka), Krzysztof Arsenowicz (aktor, dziennikarz), Grzegorz Dziedzic (felietonista Dziennika Związkowego) oraz Tomasz Szymanski( polonijny biznesmen). W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła uczestniczyła w konkursie. Szkołę reprezentowały – Victoria Siek (klawisze) oraz Julia Bańka (skrzypce). Gratulujemy wyróżnień, pięknych występów, a przede wszystkim wspaniałych talentów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *