Nasi sponsorzy

Podziękowanie

Szanowni Państwo,

dzięki uprzejmości Państwa firm możliwy jest dalszy rozwój Polskiej Szkoły im. Adama Mickiewicza. Idea przybliżania młodych ludzi do polskich tradycji jest bardzo ważna i co więcej, nadal wdrażana w życie przez polskie rodziny mieszkające za granicą.

   Znajomość drugiego języka jest dla młodych ludzi niezwykle pomocna w życiu. Dlatego też, aby podtrzymywać polskie tradycje, potrzebni są ludzie dobrej woli. To właśnie dzięki Państwu nasza szkoła może przyczynić się do rozwoju młodych ludzi. Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować.

    Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali, jest bezcenna. Dzięki donacji, którą otrzymaliśmy od Państwa, dzieci będą mogły nadal rozwijać polską kulturę. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży. Dzięki Państwa firmom będziemy w stanie zaoferować dodatkowe materiały szkolne, pomoce naukowe i dydaktyczne niezbędne do prowadzenia zajęć, jak również zakupić nagrody dla najlepszych uczniów. Być może, dzięki Państwu, w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych podopiecznych, za co już teraz serdecznie dziękujemy.

mick_logo_150dpi

Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami: