“Piękna nasza Polska cała”

11/8/2015

W niedzielę, 8 października 2015 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować się na bankiecie z okazji setnej rocznicy grupy 1824 Związku Narodowego Polskiego. Trzydziestu pięciu młodych artystów wystąpiło z programem pt. “Piękna nasza Polska cała”. W widowisku przeplatały się wiersze, piosenki i tańce z różnych regionów Polski (gór, Śląska, Krakowa, Łowicza oraz Gdańska), które to odwiedzała rzeka Wisła, grana przez uczennicę Wiktorię Sięk. Występ dzieci połączony był z prezentacją multimedialną, którą przygotował pan Sławomir Panek. Nad całością czuwała choreograf Agata Mścisz, która w grupie 1824 pełni funkcję zastępcy prezydenta. Na sali nie zabrakło oczywiście pani dyrektor Anny Pałasz z mężem. Były też obecne panie z zarządu: p. Renata Działek i p. Beata Kwak. Wzruszający występ nagrodzono gromkimi brawami, a na koniec wszyscy obecni na sali goście wraz z dziećmi odśpiewali “Rotę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *