Szkolny Konkurs Recytatorski 2017

Zgodnie z tradycją naszej szkoły tegoroczny konkurs recytatorski podzielony został na dwie grupy.

14 marca 2017 recytowały dzieci młodsze. W tej grupie wiekowej wzięło udział 19 uczniów z klas 1-4. Konkurs odbył się pod hasłem “Poeci dzieciom” Wiersze prezentowane przez uczniów nagradzane były gromkimi brawami. Uczestników konkursu oceniała komisja w składzie dyr. Anna Palasz, Renata Działek, Sylwia Górecka oraz Małgorzata Ptak.

​Oto laureaci:

Grupa I -kl.1-2
1. Weronika Grobelny – kl.1a
2. Gabriela Gacek -kl.2a
3. Zofia Kuźmiuk -kl.2a

Wyróżnienia:
Vivienne Dorula – kl.1a
Patryk Kulman -kl.2a

Grupa II – kl.3-4
1. Victoria Dorula – 4a
2. Emily Grochola – kl.4a
3. Sandra Ziomek – kl.3a

Wyróznienia:
Roxane Miskowicz – kl.3b
Karolina Obyrtacz – kl.4a

21 marca 2017 odbył się konkurs dla grupy starszej kl.5-IIILiceum. Tematem przewodnim konkursu była miłość ukazywana w poezji na przestrzeni wieków, a sam konkurs został przeprowadzony pod hasłem “Miłość niejedno ma imię”. Uczniowie kolejno recytowali wybrane przez siebie dzieła znanych poetów, a składająca się z czterech członków komisja konkursowa oceniała występy. Członkowie komisji dyr. Anna Palasz, Renata Działek, Agata Mścisz, Sławomir Panek.
Oto Laureaci grupy starszej:

Kl.5-7
1. Krystian Bawiec – kl.5
2. Thomas Harbut -kl.7b
3. Nicole Grochola – kl.7a

Kl.8-IIIL
1. Suzanna Harbut – kl.8a
2. Izabella Stankiewicz -kl. IIIL
3. Karolina Tylka – kl.8a
3. Justyna Staszel – kl.8a

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy za rok!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *